FILO - FIRST IN LAST OUT
Part of antwerp

Negen straffe huisconcepten van Petrol en Piaf hosten op vrijdag 8 en zaterdag 9 september elk een eigen podium aan de oever van de Schelde, er is een partyboot die drie keer uitvaart tijdens de nacht en ook in de Waagnatie is de night vibe in full effect.

Een autovrije kaai verbindt alle podia met de partyboot én de Waagnatie en creëert zo een unieke partyzone aan de oever van de Schelde.

FILO is dé club experience van Part Of Antwerp. Op vrijdagavond dans je vanaf 22u de weekendnacht in op FILO Part 1, op zaterdag begint FILO Part 2 al om 14u.

2017_filo.jpg


vrijdag 8 september, 22u, FILO PART 1
UNDER: Hermanez, Niels Feijen, LYA, Thang
Franco Y Gael
HIGH ON HOUSE: Kagge & Bowen, Soulcity, Jerrymore, Lunoize, Djaxx, Unclesand, Bocain
BLOCKHAUS: Vincent Adrian, JSPR, Lexis, Nader
KLANK: Ode Maen & Massaar, Notoir, Mylan
Alexandro Tachyani
EDGE: Eran Aviner, Solemn Eye, Akira

ZATERDAG 9 SEPTEMBER, 14u, FILO PART 2
CLIT CLAP: 
Danga, Drigao, Ramos & L3eatz, Yones
Promethvzine, Jeude Clyde
BOOMBLAST: High Grade Sound, Tommy Milfnikka
Young Gun Superior, Conscious Sound, I&I Sound
WHERE HOUSE: TWAN, Double U Jay, Coupé
Waldorf, Kayenta
VICE CITY: DJ Boats x Jus Raw, Lil Lawaw x Coulier, Arno Lemons x Nico Cherries
Juicy fka Mvmnt x DJ Billen fka Construkted
MAIN HALL: Faisal, Jeroen Delodder, Nonkel Guy
Hush Hefner, Bibi Seck

 

 

 

 

 

 

DE ALLERLAATSTE PIAF:

zaterdag 26 november, 23u
edge: Piaf's last dance

HUNTER/GAME (it), eran aviner

NOVEMBER 2016

DONDERDAG 10 NOVEMBER, 22U
WHERE HOUSE INVITES MORD: THE LAST CRUSADE
NICK BOLLAERT, MÖRG (LIVE), VINCENT
BEANZ, WALDORF, DESIR, AND (UK)
SUNIL SHARPE (IE), BAS MOOY (NL), DAMCASE (GR)
D. CARBONE (GER), TWAN

VRIJDAG 11 NOVEMBER, 23U
THE INFAMOUS MUDCLUB
OPTIMO (UK), JOSZ LEBON, MONICA ELECTRONICA

ZATERDAG 12 NOVEMBER, 23U
VICE CITY: 'THE FINAL PIAF EPISODE'
MVMNT, ARNO LEMONS, DJ BOATS, LIL LAWAW
 

OKTOBER 2016

VRIJDAG 7 OKTOBER, 22U
SOUNDWAVE
INSOMNEA, WOODY, SENNE B, SIKKE, ARTIC

ZATERDAG 8 OKTOBER, 23U
VICE CITY
ARNALDO (ARG/GER), PALLANDO
VICE CITY RESIDENTS (ARNO LEMONS, BOAT
MVMNT, LIL LAWAW)

ZONDAG 09 OKTOBER, 20U
LUNA PLAYS PENTHOUSE
LUNA (USA, LIVE)

VRIJDAG 14 OKTOBER, 23U
FIVE YEARS LUCID PART 5
GUSTAV GOODSTUFF (NL), SPEKKI WEBU (NL)
SIR OLF, TENOR

ZATERDAG 15 OKTOBER, 23U
SUBBASS THRILLS
DJ GRAZZHOPPA, TOMMY MILFNIKKA
NONKEL GUY, BAWSER

VRIJDAG 21 OKTOBER, 23U
SOUL BONES
SOUL BONES RESIDENTS, NONKEL GUY
MVMNT , BOREALIS

ZATERDAG 22 OKTOBEr, 22u
PIEF POEF PIAF: THE LAST EDITION
EDDY TATOO, FASTER PUSSYKAT, SONJA
LALA LIE, IDIOTIC


 

September 2016

ZATERDAG 10 SEPTEMBER, 23U
VICE CITY
BYRON THE AQUARIUS (USA)
MVMNT AKA JUICY, DJ BOATS
ARNO LEMONS, LIL' LAWAW

ZATERDAG 17 SEPTEMBER, 23U
EDGE: LOST & FOUND
SAHAR Z, KHEN, BP, ERAN AVINER

 

augustus 2016

WOENSDAG 3 AUGUSTUS, 22U30
DAGDISCO
RATK0, LIL LAWAW X COULIER, ANC
DANIEL NEGULESCU

ZATERDAG 27 AUGUSTUS, 16U
STAALHARD
JEWEL KID (MLT), MATT SASSARI (FR), AMEKMAR
SEBA, ROBBERTOO, NICKY NOTCH, KYNAN COSMA
JACKJAZZ


 

JULI 2016

VRIJDAG 8 JULI, 17U
HIGH ON HOUSE: SUMMER EDITION
VISION MACHINE, JAIMY SMINK, HIMPERSON, HEMER
PATRICE VAN DELM, DEUXFWA, DIMITRI DELAVA
SECRET CINEMA (NL), DETLEF (GR), NIELS FEIJEN
AZZ! JOHNSTON (UK), KRISS BERRY (UK), BOCAIN, DJAXX, NICK VALLON, SELEM, KHLR, SOULCITY

ZATERDAG 16 JULI, 16U
BETTER SOUNDS X DISTEL HOUSE
CHANTAL, CHICHOU, PISCA, GEOFFE, PROGREZZION
DEEJAY SYD, DAZJE, MIGLIA

DONDERDAG 21 JULI, 16U
2 YEARS DEEP HOUSE BELGIUM
RAFI KHAN, JEVA, AMERLEGNA, MIOTTI & RAMIOUL
SOUZA MALOUZA, SEPPE, TRULOV
NICO P, PETER P A N


 

JUNI 2016

VRIJDAG 3 JUNI, 20U30
TUXEDOMOON HALF-MUTE
TUXEDOMOON (USA, LIVE), PHIDEL, LOUIS KATORZ

ZATERDAG 4 JUNI, 15U
KLANK
ERAN AVINER, NATASJA, DJAXX & BOCAIN
SÄGERS & JSPR, SOULCITY, ALEXANDRO TACHYANI
NOTOIR, CHOP & SYNC, NESZOUZA

VRIJDAG 10 JUNI, 23U
AFSLAG
CHANTAL, SAAM (NL), MURVIN JAY, OGUST

ZATERDAG 11 JUNI, 22U
PIEF POEF PIAF
FASTER PUSSYKAT, MISS SCHWARZKOPF
MISS LALA LIE, SONJA

ZATERDAG 18 JUNI, 14U30
EK VOETBAL: BELGIE VS IERLAND
GOESTING

PAUL C & PAOLO MARTINI (IT), DJ NEON, AKIRA
AXEL HAUBE, DIÉGO REMES, MASMATI

ZATERDAG 25 JUNI, 23U
ABONDANCE
ROBERT BERGMAN (NL), EKLEKTIKER



MEI 2016

WOENSDAG 4 MEI, 23U
3 YEARS VICE CITY X DIMENSIONS
KON (KING OF NOTHING, USA), DIMENSIONS SOUNDSYSTEM (UK), VICE CITY RESIDENTS

VRIJDAG 6 MEI, 22U
WONDER
CHYMERA (GER), WARM SOUNDSYSTEM
SOLCO & FXSW, GRAFTER, DENA HUYS
CLAIRE DE REGGE

ZATERDAG 7 MEI, 23U
EDGE
GUY J (ISR), ERAN AVINER, BP

ZATERDAG 14 MEI, 23U
SOULBONES
A$AP FUNKY, SOULTRAIN, ARNO LEMONS, MOZES

ZATERDAG 21 MEI, 23U
DISCO, FUNK & BOOGIE NIGHT
KARA, LUCCA, LOUIS KATORZ

ZATERDAG 28 MEI, 22U
SAME OL' SCENE
EDDY TATTOO, WOBBE, FRANK

 

april 2016

ZATERDAG 2 APRIL, 23U
EDGE
NICK WARREN (UK), BP, ERAN AVINER

VRIJDAG 8 APRIL, 23U
GOESTING
BURNSKI (UK), NUKOV & YELMET, SÄGERS, MASMATI

ZATERDAG 9 APRIL, 23U
VICE CITY INVITES MONEY $EX RECORDS
MAX GRAEF (GER), GLENN ASTRO (GER)
IMYRMIND (GER), ALEX SEIDEL (GER)
KICKFLIP MIKE (GER), LUDS (GER)
DELFONIC (GER), ARNO LEMONS

VRIJDAG 15 APRIL, 23U
SUBBASS THRILLS
FAISAL, TIM DUBBER, NONKEL GUY, TOMMY MILFNIKKA

ZATERDAG 16 APRIL, 23U
ABONDANÇE ***DISCO SPECIAL***
RED GREG (UK), LUCCA, JENSEN

VRIJDAG 22 APRIL, 23U
CONTACT
BORROWED IDENTITY (GER), ANC, MATTS BEE, BONVIL

ZATERDAG 23 APRIL, 22U
SOME BIKE IT HOT
EL JUNTACADÁVERES (LIVE), DJ S.P.O.C
DJ JOA, DJ PASQUALE

VRIJDAG 29 APRIL, 23U
STAALHARD
MARK REEVE (GER), JACKJAZZ, S.E.B.A.
ROBBERTOO, AMEKMAR (NL)

ZATERDAG 30 APRIL, 23U
KLANK
IGOR VICENTE, MYLAN, NOTOIR
ALEXANDRO TACHYANI, CHOP & SYNC

 

maart 2016

VRIJDAG 4 MAART, 23U
KATTENKWAAD
RAFFA FL (IT), BEC (GER), SOULCITY, DEUXFWA

ZATERDAG 5 MAART, 22U
SOIRÉE GAINSBOURG - 25 ANS DÉJÀ
PIERRE ELITAIR, LOUIS KATORz

ZATERDAG 12 MAART, 22U
OVER TIJD
FORT ROMEAU, JOAKIM, LEON VYNEHALL
LONDON MODULAR ALLIANCE, BAFANA

VRIJDAG 18 MAART, 22U
PIEF POEF PIAF
EDDY TATTOO, MISS SCHWARZKOPF, MISS LALA LIE
IDIOTIC, MADEMOISELLE DECIBEL

VRIJDAG 25 MAART, 23U
FIVE YEARS LUCID PART 2
MARCELLUS PITTMAN (USA), GERRIE 303
SIR OLF, TENOR

 

februari 2016

VRIJDAG 5 FEBRUARI, 23U
BRZZVLL: FIRST LET'S DANCE RELEASE
BRZZVLL (LIVE), LOUIS KATORZ, TRUENOYS

ZATERDAG 6 FEBRUARI, 23U
VICE CITY
TYREE COOPER (USA), VNCNT, MVMNT
DJ BOATS, ARNO LEMONS

VRIJDAG 12 FEBRUARI, 23U
SOULBONES
A.S.A.P. FUNKY, SOULTRAIN
ARNO LEMONS, DJ BOATS

ZATERDAG 13 FEBRUARI, 23U
HUMO'S ROCK RALLY: GRATIS AFTERPARTY
MISS SCHWARZKOPF, LOUIS KATORZ

VRIJDAG 19 FEBRUARI, 23U
SAUVAGE
BLVCKPRINT, TOMMY MILFNIKKA, DRIGÃO, AFRONILS

ZATERDAG 20 FEBRUARI, 23U
FIVE YEARS LUCID
VEEBO, CALVACHE, MATTS BROUNS
FLO RIS, TENOR, FBQ

VRIJDAG 26 FEBRUARI, 23U
TWO YEARS EDGE
LEE BURRIDGE (UK), BP, ERAN AVINER

ZATERDAG 27 FEBRUARI, 23U
ABONDANCE
VOLCOV, TRIAD, ROOFTOP SOFA

 

JANUARI 2016

VRIJDAG 1 JANUARI, 23U
VICE CITY
INTERFUNKTASTIC SPACES, VINCENT, DJ BOATS
MVMNT, ARNO LEMONS

ZATERDAG 2 JANUARI, 22U
PIEF POEF PIAF
EDDY TATTOO, SCHWARZKOPF, LALA LIE, IDIOTIC

ZATERDAG 9 JANUARI, 23U
SUBBASS THRILLS
TLP, HIGH GRADE SOUND, NONKEL GUY
TOMMY MILFNIKKA

VRIJDAG 15 JANUARI, 23U
AFSLAG
DEG, OGUST, LEE DAVON, ABSURD

ZATERDAG 16 JANUARI, 23U
EDGE
ROBERT BABICZ (GER), ERAN AVINER, BP

VRIJDAG 22 JANUARI, 22U
KATTENKWAAD
BOLLEN & FICHTNER, DJAXX & BOCAIN
SOULCITY, DEUXFWA

ZATERDAG 23 JANUARI
KLANK
PIERRE, ALEXANDRO TACHYANI, CHOP & SYNC
NESZOUZA, NOTOIR

ZATERDAG 30 JANUARI, 21U
HOT STUFF
DUTRONIC (LIVE), SINISTRA, SUGAR ONION SOUND
AIME LE CHEVALIER, MADEMOISELLE DECIBEL

 

DECEMBER 2015

ZATERDAG 5 DECEMBER, 20U30
POP MUZIK
ARBEID ADELT! (LIVE), GUY-OHM, PHIDEL

VRIJDAG 11 DECEMBER, 21U
INTO THE DEEP
INFEST (NL), LEONUX (NL), DRUMMOTIVE (NL)
N-FLOW, MADRULER

DONDERDAG 31 DECEMBER, 23U59
NE REGRETTE RIEN 2015
GUY-OHM, NICO VEGASS, PHIDEL, NIKOLAI
LOUIS KATORZ

 

NOVEMBER 2015

ZATERDAG 7 NOVEMBER, 23U
2000'N HIGH'S BOOTY BASS EDITION PART III
TOMISLAV, REDRAY, NASTY NAG, STROHEIM

ZATERDAG 14 NOVEMBER, 23U
MØRSK
GLÓS (GER), EXCELL (GER), SILAS, FARID, 9M-MRJ

VRIJDAG 20 NOVEMBER, 23U
CAPSULE
VISION MACHINE, NATASJA, VOLTAGE, TRAUM

ZATERDAG 21 NOVEMBER, 23U
VICE CITY
PABLO VALENTINO (FR), VINCENT, DJ BOATS
MVMNT, ARNO LEMONS

VRIJDAG 27 NOVEMBER, 22U
HIGH ON HOUSE: ONE YEAR
SAMIR SUSI, JAMIE SMINK, HIMPERSON, HEMER
DEUXFWA, PATRICE VAN DELM, TRAUM

ZATERDAG 28 NOVEMBER, 23U
EDGE
EINMUZIK (GER), CHRISTIAN LÖFFLER (GER)
ERAN AVINER, BP

 

Oktober 2015

VRIJDAG 2 OKTOBER, 23U
OPIUM BTB
ARNO LEMONS, MVMNT, TROESJ, PHILLIP NORR
KLANGKAST, SAMIR SUSI, DAVE BRODY

VRIJDAG 9 OKTOBER, 23U
CONTACT
MICKEY, BMOM, ANC, BONVIL

ZATERDAG 10 OKTOBER, 22U
GET A GROOVE ON!
JAMIE BERRY, BOOGIE BELGIQUE, DJ DUNYA
LAZARUS SOUNDSYSTEM, TRICERATOPS
SAVAGE GROOVE

VRIJDAG 16 OKTOBER, 22U
PIEF POEF PIAF
EDDY TATTOO, MADEMOISELLE DÉCIBELLE
SCHWARZKOPF, LALA LIE, IDIOTIC

DONDERDAG 22 OKTOBER, 21U
PROLOG
DAVID AUGUST & ENSEMBLE (GER, LIVE)
DJ LELIBOI (HIELE), DJ GUSANO

VRIJDAG 23 OKTOBER, 23U
EDGE
STEPHAN BODZIN (GER), MARIANO MELLINO (ARG)
ERAN AVINER, BP

ZATERDAG 24 OKTOBER, 23U
RED BULL MUSIC ACADEMY
TIM SWEENEY (USA), SAN SODA
OLDE GODS (SP, LIVE), SHERIDAN

VRIJDAG 30 OKTOBER, 23U
LUCID HALLOWEEN NIGHT
PJAY, FLO RIS, MATTS BROUNS, TENOR

ZATERDAG 31 OKTOBER, 23U
ABONDANCE
ORPHEU THE WIZARD! (NL), TAKO (NL)
NOSEDRIP, JUS RAW

 

September 2015

ZATERDAG 5 SEPTEMBER, 23U
EDGE: SEASON OPENING
HUNTER/GAME (IT), ERAN AVINER, BP

VRIJDAG 11 SEPTEMBER, 23U
SUBBASS THRILLS
MR FUZZ, DTM FUNK, NONKEL GUY, TOMMY MILFNIKKA

ZATERDAG 12 SEPTEMBER, 15U
DEEP HOUSE BELGIUM SUMMER CLOSING
SOUZA MALOUZA, JEVA, KIMME, AMERLEGNA
NICO MORANO, MIOTTI & RAMIOUL, MIKE TOHR

VRIJDAG 18 SEPTEMBER, 23U
ARTIFACT
EGEL, COULIER, VEEBO, ARTEM TEREKHOV, JEF DNS

ZATERDAG 19 SEPTEMBER, 23U
VICE CITY
CHARLIE SMOOTH (GER), MVMNT, ANNO
ARNO LEMONS

ZONDAG 20 SEPTEMBER, 15U
HYBRID OPEN AIR
MIND AGAINST (IT), SOMNE (IT)
RAW DISTRICT, JOEY PAYNE

DONDERDAG 24 SEPTEMBER, 20U
TORA (AU, LIVE), ZINGER (B, LIVE)

ZATERDAG 26 SEPTEMBER, 23U
PHANTASY SOUND LABEL NIGHT
EROL ALKAN (UK), KAMERA (UK)
THANG, GUY-OHM, PHIDEL, JOSZ LEBON (NL)

 

JULI 2015

VRIJDAG 10 JULI, 17U
IFEEL PRESENTS: HIGH ON HOUSE
NIELS FEIJEN, JOEY PAYNE, BOCAIN, DJAXX
MAJOR MAEYER, SOULCITY, NOTOIR, TPS
JAIMY SMINK B2B HIMPERSON

ZONDAG 26 JULI, 15U
VEDERLICHT #3
ELLIVER (GER), MIKE TOHR, ANGSTRÖM, ISHTAR
DAUW & SCHEMERING, SIMON
 

JUNI 2015

ZATERDAG 13 JUNI, 22U
REFLUX TOTAL
EDDY TATTOO, MISS SWING, IDIOTIC
MISS LALALIE, MISS SCHWARZKOPF 

ZATERDAG 20 JUNI, 22U
DEEP REVELATIONS
RON COSTA (FR), DUSTER, FALOOZ
ROBBERTOO, JACKJAZZ

ZATERDAG 27 JUNI, 23U
70'S DISCO FUNK & SOUL
MISS SCHWARZKOPF, LOUIS KATORZ

ZONDAG 28 JUNI, 15U
LOCO DOMINGO & BAR LEOPARD OPEN AIR
HECTOR (GER), ARADO (GER), TOFKE
SHÉHÉRAZADE, WILLIAM KNARZ, MURVIN JAY
 

MEI 2015

VRIJDAG 1 MEI, 23U
ABONDANCE
JAMIE 3:26 (USA), DIZZI, JUS RAW, LUCCA

ZATERDAG 2 MEI, 21U
7TS FUNK & SOUL NIGHT
THE EXCITEMENTS (SP, LIVE), MISS SCHWARZKOPF
LOUIS KATORZ

ZONDAG 3 MEI
BAR LEOPARD: INTERNATIONAL LEOPARD DAY
KIKO (PT), NOËMIE, WILLIAM KNARZ, DIE CLIQUE
D'JELLY, FIL DEXTRO, SURPRISE DJ'S
ART EXHIBITION, CREATIVE AREA

VRIJDAG 8 MEI, 23U
BO$$: HIP HOP RNB (PART III)
PISTOL PETE & THUNDER DAN, EMILLIONAIRE, DELOIN 

ZATERDAG 9 MEI, 23U
KLANK INVITES SABB
SABB (ALB), ALEXANDRO TACHYANI, CHOP & SYNC, NESZOUZA, NOTOIR

WOENSDAG 13 MEI, 23U
VICE CITY: 2 YEARS
GLENN ASTRO (GER), MVMNT, ARNO LEMONS, ANNO

VRIJDAG 15 MEI, 23U
BEATS FOR CHARITY
THE LEE BROTHERS, SOLINA, Q-BIX, PISCA, CHAVY

ZATERDAG 16 MEI, 23U
EDGE
CHAIM (GER), MIKE TOHR, BP, ERAN AVINER

VRIJDAG 22 MEI, 23U
ZOMBY (UK), DARKSTAR (UK), FAISAL, KONICHIWA CREW

ZATERDAG 23 MEI, 23U
POP MUZIK
LOUIS KATORZ, HEY MIKEY

ZATERDAG 30 MEI, 23U
2 JAAR PIAF
NORDMANN (LIVE), SHERIDAN, GUY-OHM
 

APRIL 2015

VRIJDAG 3 APRIL, 23U
FONIK INVITES IRIS MENZA
IRIS MENZA, NIELS SÄGERS & JSPR,
DIÉGO REMES, LARSSON

ZATERDAG 4 APRIL, 23U
POP MUZIK
GUY-OHM, HEY MIKEY

ZONDAG 5 APRIL, 23U
EDGE
GUY MANTZUR (ISR) & SAHAR Z (ISR), MARIANO MELLINO (ARG), ERAN AVINER, BP

VRIJDAG 10 APRIL, 22U
SONDER INVITES MARCO FARAONE
MARCO FARAONE (IT), NIELS FEIJEN & AUDIO BOULEVARD, NIELS SÄGERS & JSPR, MANTOS

ZATERDAG 11 APRIL, 23U
ZWART GOUD NODIGT UIT: DEKMANTEL LABEL NIGHT
JUJU & JORDASH (NL, LIVE), DEKMANTEL SOUNDSYSTEM (THOMAS MARTOJO & CASPER TIELROOIJ, NL), PHILOGRESZ (NL)

VRIJDAG 17 APRIL, 21U
CD VOORSTELLING DE DUIVEN: CONCERT + PARTY
DE DUIVEN (LIVE), NACHTLAWAAI (LIVE)
DJ PANIEKZAAIER

ZATERDAG 18 APRIL, 23U
SUBBASS THRILLS
SURVIVOR TAG TEAM, KASTOR, BUBBA, NONKEL GUY, TOMMY MILFNIKKA

VRIJDAG 24 APRIL, 22U
NACHTWACHT INVITES ONNO
ONNO (NL), NIOBEAT, RUPERT HARVEY, JLN, RUD CINZ

ZATERDAG 25 APRIL, 21U
SOME BIKE IT HOT II
LADY FLO'S JAZZY CHANSONS & DANSWORKSHOP
DJ'S BOPPIN' BENVIS & BROTHER, TURNTABLE TITTIES
ROULETTE GIRL, PAPARAZZI PIN-UP
DJ S.P.O.C.

WOENSDAG 29 APRIL, 22U
FEEST VAN DE ARCHITECTUUR
BAFANA, D'STEPH, SILAS, THIS PLACE IS A MESS
 

MAART 2015

ZATERDAG 7 MAART, 23U
ABONDANCE
MR. MENDEL (NL), DISM, JUS RAW, VINCENT

ZONDAG 8 MAART, 16U
LOCO DOMINGO - TOFKES BIRTHDAY BASH
RADICAL BASTARDS, TOFKE, SHÉHÉRAZADE
ALEC, DYLAW STILLS, AUDIO BOULEVARD

VRIJDAG 13 MAART, 21U
HELLO PLAY! CONCERTS
POLDOORE, LOSCOBEATS, R.O

ZATERDAG 14 MAART, 22U
SOIREE GAINSBOURG
VIDAL BENJAMIN (FR), LOUIS KATORZ, PIERRE ELITAIR

VRIJDAG 20 MAART, 23U
OPIUM
PHILLIP NORR, MAJOR MAEYER, SAMIR SUSI, TROESJ, TAVI, KLOUD, MESM HER EYES

ZATERDAG 21 MAART, 23U
KAZZINO
CHRIS FERREIRA, BAFANA, ARNE, FLO RIS, GERRIE 303

VRIJDAG 27 MAART, 23U
CRACKHOUSE
COULIER, DANIEL NEGULESCU, FRONS

ZATERDAG 28 MAART, 23U
POMPERS KOLLEKTIV INVITES FABIER & IRIS MENZA
FABIER (IT), IRIS MENZA, DENNLAV, MIKE'D, SIMON
 

FEBRUARI 2015

ZATERDAG 7 FEBRUARI, 23U
VICE CITY
DAN SHAKE (UK), VINCENT, MVMNT
ARNO LEMONS, ANNO

ZATERDAG 21 FEBRUARI, 23U
TUXEDO (MAYER HAWTHORNE & JAKE ONE) (USA)
DISCO PATRICK (NL), MISS SCHWARZKOPF
LOUIS KATORZ

ZATERDAG 28 FEBRUARI, 22U30 
2000'N HIGH'S BOOTY BASS EDITION PTII
TOMISLAV, STROHEIM, NASTY NAG, REDRAY
 

JANUARI 2015

ZATERDAG 10 JANUARI
SUBBASS THRILLS
TLP, BIBI SECK, TOMMY MILFNIKKA, TITI LOVE
NONKEL GUY

ZATERDAG 17 JANUARI
KAZZINO
SPACID, PILOSE, DESIR, MATTS BROUNS, FLATFISH

VRIJDAG 23 JANUARI
35
FADER B2B LIEVEN KAREL BOUDEWIJN, PIRRES
TWI-Z-TERS, WHIZZ

ZATERDAG 24 JANUARI
KLANK
ALEXANDRO TACHYANI, UGUR YURT, NESZOUZA
NOTOIR, CHOP & SYNC

ZATERDAG 30 JANUARI
EDGE
ERAN AVINER, BP

 

DECEMBER 2014

ZATERDAG 13 DECEMBER
EDGE
MATTHIAS MEYER (GER), AGENTS OF TIME (IT, LIVE)
ERAN AVINER, BP

ZATERDAG 27 DECEMBER
OPIUM
JULIET SOKORA (PL), FLAPJACKERS, MIKE TOHR
LUNAR, PHILLIP NORR

WOENSDAG 31 DECEMBER
NE REGRETTE RIEN!
GUY-OHM, MISS SCHWARZKOPF, LOUIS KATORZ

 

NOVEMBER 2014

ZATERDAG 8 NOVEMBER
DFA LABEL NIGHT
JUAN MACLEAN (USA), SHIT ROBOT (UK), PHIDEL
LOUIS KATORZ

VRIJDAG 14 NOVEMBER
BALKAN MADNESS ANTWERP
DJ SPERY (GER), RAMSES HOPPA, LAZARUS SOUNDSYSTEM, MUZIKA AGRESIJA, GLOBETROTTER
NOUSAT, THE GREEN EYED GYPSY

ZATERDAG 15 NOVEMBER
EDGE
RIPPERTON (CH), LUCA BACCHETTI (IT), UGUR YURT
ERAN AVINER, BP

ZATERDAG 22 NOVEMBER
VICE CITY
CONOR LYNCH (IRL), MVMT, ARNO LEMONS, ANNO

VRIJDAG 28 NOVEMBER
VORSPRUNG DURCH TECHNO
OAKTREE B2B AVONDLICHT, MANOTIRO, VOLTAGE
ONESIXTY, TOSTI VS IMAGE
HINDU B2B AFGHANI & KUSH

ZATERDAG 29 NOVEMBER
SOUND ARCHITECTURE & SUNDAY MATINEE
ARNE, JOACHIM, LAURENS, DELBAEN, CALVACHE
HEMER


OKTOBER 2014

ZATERDAG 4 OKTOBER
POP MUZIK
SHERIDAN, LOUIS KATORZ

VRIJDAG 10 OKTOBER
CIVALIZEE NIGHT
SISTA FLEX, JESS, BUDA AKA TOMMY MILFNIKKA
FRIENDS

ZATERDAG 11 OKTOBER
ABONDANCE
WAXIST SELECTA (FR), JUS RAW, VINCENT, ABELS

VRIJDAG 17 OKTOBER
WHERE HOUSE: ELECTRIC DELUXE
AND (UK, LIVE), HIGHWAY NOISE
NICK BOLLAERT, WALDORF

ZATERDAG 18 OKTOBER
EAUX (live)
eaux (uk, live), M0 DISK0, GUY-OHM

VRIJDAG 24 OKTOBER
SUBBASS THRILLS
FARID, TITI LOVE, TOMMY MILFNIKKA, CAPTAIN STEEL
NONKEL GUY

ZATERDAG 25 OKTOBER
KAZZINO
VEEBO (LIVE), PIRRES, TENOR, FLATFISH, FLORIS
MATTS BROUNS


SEPTEMBER 2014

ZATERDAG 13 SEPTEMBER
FEMALE TOUCH
Niels Feijen B2B Yves Sifa, SNIPER, MINDZ, FLO

ZATERDAG 20 SEPTEMBER
OPIUM: DAY & NIGHT
Sano Sentez, Phillip Norr, Beauhause, Mike Tohr
Niels Feijen, Teenage Mutants (GER)
Axel Haube b2b Jerry May, RENEE

ZATERDAG 27 SEPTEMBER
THE HOUSE SOUND OF CHICAGO
CJ BOLLAND, JOHAN V, PIERRE ELITAIR


AUGUSTUS 2014

ZATERDAG 23 AUGUSTUS
FONIK: 2 YEARS
SABLE SHEEP (GER), MICHAEL FORZZA, NICO MORANO
LAURENS, DIEGO REMES, LARSSON, CHICHOU
MICHAEL PIOR


JUNI 2014

ZATERDAG 7 JUNI
POP MUZIK
NILS HOLGERFFUN, GUY-OHM

ZATERDAG 14 JUNI
WARM
INNERSHADES, MATTS BROUNS, CALVACHE, JOACHIM
FLATFISH

VRIJDAG 20 JUNI
SUBBASS THRILLS
FARID, TOMMY MILFNIKKA, CAPTAIN STEEL, TITI LOVE
NONKEL GUY

 

MEI 2014

VRIJDAG 2 MEI
CNTNR 02: TOKEN RECORDS LABEL NIGHT
Ø (PhasE) (UK), KR!Z, JRD

zaterdag 3 mei
70´s DISCO FUNK AND SOUL
Miss Schwarzkopf, Louis Katorz

vrijdag 9 mei
KAZZINO
Pur Sang (live), Maté, Flo Ris, Flatfish, Matts Brouns

zaterdag 31 mei
GLASSER (live) + AEROPLANE
glasser (USA, live), aeroplane, thang, grace

 

APRIL 2014

zaterdag 5 april
POP MUZIK
Hey mikey, sheridan

zaterdag 12 april
ARCHIE PELAGO (live) 
arcie pelago (USA, live), HIEROGLYPHIC BEING (usa), raphael

zaterdag 19 april
ARSENAL ´FURU´ AFTERPARTY
Arsenal music, benoelie, louis katorz

vrijdag 25 april
SUBBASS THRILLS
Beatgrinders, Nonkel Guy, tommy milfnikka, titi love, sista flex

zaterdag 26 april
ROCKA ROLLA
Katie Rock Ahoy, Way, Louis Katorz

woensdag 30 april
EDGE
Lee Burridge, BP, Eran Evinar

 

MAART 2014

zaterdag 1 maart
SOIREE GAINSBOURG
Pierre elitair, louis katorz

zaterdag 8 maart 
POP MUZIK
hey mikey, louis katorz

vrijdag 14 maart
HIELE Releaseparty EKSTER 004
Hiele (live), bepotel (live), Nosedrip, Stroheim, Raphael, Mills Boogie

zaterdag 15 maart
PIF.POUF.PAF²
Timaxx, Manta, What It Is, DiscoBardot

zaterdag 22 maart
ARF ARF ARF - ZAPPA
afterparty

vrijdag 28 maart
ABONDANCE
Marcel Vogel, Dr. Oak, Jus Raw, Vincent

zaterdag 29 maart
POP MUZIK
Guy-ohm, louis katorz

 

FEBRUARI 2014

zaterdag 1 februari
ROCKA ROLLA
mauro pawlowski, way, Miss Schwarzkopf, Polly Vinyl, Louis Katorz

vrijdag 7 februari
KAZZINO
calvache, delbaen, flatfish, flo ris, gerrie 303, matts brouns, veebo

zaterdag 8 februari
EDGE: Lost & Found
guy j, guy mantzur, Sahar z, eran aviner

vrijdag 14 februari
CONTAINER
steffi, raphael, laurens, jrd

zaterdag 15 februari
POP MUZIK
sheridan, louis katorz

vrijdag 21 februari
BLOCKHAUS
Don Santos, Lexis, Nader, Niels Sägers, JSPR

zaterdag 22 februari
MIXED EMOTIONS
MR ES, UNEAK, PABLITO, JONEZ, JAH VALLY, 
DJ KNOWLEDGE, DJ QT

 

JANUARI 2014

zaterdag 11 januari
BBBDAY EXPLOSION

vrijdag 17 januari
LET'S DANCE
Louis Katorz, Miss Tigra, Snof, Pipco, 
Tom Anthoni, Matty 

zaterdag 18 januari
POP MUZIK
sheridan, louis katorz

vrijdag 24 januari
INPUT-OUTPUT
DJ MANTA, VICTOR KRANK, TOMAZ, Q-IC, 
DOUBLE-U JAY 

zaterdag 25 januari
70s DISCO FUNK SOUL PARTY
Miss schwarzkopf, louis katorz

vrijdag 31 januari
SUBBASSTHRILLS
nonkel guy, Dunkin donut beats, tommy milfnikka, titi love, captain steel

 

DECEMBER 2013

zaterdag 7 december
BRANDT BRAUER FRICK
BRANDT BRAUER FRICK (live), max graef,
chubbee bee

zaterdag 14 december
Pop muzik
sheridan, hey mikey

zaterdag 21 december
ALAIN DELOIN, LOUIS KATORZ

dinsdag 31 december
NE REGRETTE RIEN 2013
Guy-Ohm, Raphael & Mills Boogie, Chubbee Bee, Nils Holgerffun, Louis Katorz

 

NOVEMBER 2013

zaterdag 2 november
NIGHTMARES ON WAX
Nightmares on wax, truenoys, oowee dj's

zaterdag 9 november
PIF.POUF.PAF 
Iceman vs Maverick, hot libbs,
discobardot, manta!

zondag 10 november
JEF K & PIRRES BDAY 
JEF K (fr), RHYTHM&SOUL (esp), PIRRÈS, SUNDAY MATINEE SHOWCASE feat. Arne - Calvache - Delbaen, JOACHIM, FLO RIS 

zaterdag 16 november
CCC 
Josz Lebon, Louis Katorz, Phidel

zaterdag 23 november
BAIO / FRED NASEN 
BAIO, MICHIEL, FRED NASEN

zaterdag 30 november
ON NE REGRETTE RIEN
guy-ohm, sheridan, grace

 

OKTOBER 2013

vrijdag 11 oktober
SUBBASS THRILLS
Radikal B, Civalizee, Bear Trills, 
Tommy Milfnikka, Hush Hefner, TiTi Love 

zaterdag 12 oktober
PLAN B 

vrijdag 18 oktober
ABONDANCE 

zaterdag 19 oktober
ELLE & MOI #2 
twin dj's (esp), motel calor (esp), sin city, hoppers

donderdag 31 oktober
DISCO FUNK & SOUL 
Miss Schwarzkopf, Dr Disco, Louis Katorz